tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
ETASİS – Lider CNC Makine Üreticisi

1990’dan bu yana, dinamik bir ekip ve çağın ötesinde olmamızı sağlayan en son teknoloji ile CNC makine imalatında ön saflarda yer alıyoruz. İnovasyona ve sürekli iyileştirmeye olan bağlılığımız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmamız sayesinde 90’dan beri üretimdeki güvenilir partneriniz olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Son teknolojiye sahip tesisimizde, 4 ve 5 eksenli tablalar, standart frezeleme, torna tezgahı ve çift kolon ve köprü tipi freze makineleri. Dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için kapsamlı bir makine yelpazesi sunmaktan gurur duyuyoruz.

Kaliteye ve hassasiyete olan bağlılığımızla, makinelerimizin beklentilerinizi aşacağına güvenebilirsiniz. İster küçük bir dükkan,ister büyük bir şirket veya bir startup olun, makinelerimiz üretiminizde istediğiniz hız, hassasiyet ve verimliliğe ulaşmanız için dünya standartlarında üretilmiştir. Etasis ekibi olarak bizler size yüksek üretim kalitesini aynı zamanda adil bir fiyatla sunmayı şirket misyonumuz olarak benimsedik.

İşletmenize en uygun seçenekleri bulmak için bugün bizimle iletişime geçin!

Çözüm Ortaklarımız
Sertifikalarımız
Misyonumuz

ETASİS ekibi olarak, Türkiye’de üretilen CNC takım tezgahları sektöründe öncü bir teknoloji şirketi olarak, müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet vermek için çalışıyoruz. Amacımız, müşterilerimizin işlerini daha verimli hale getirmelerine yardımcı olacak yenilikçi ve özelleştirilmiş çözümler sunmak.

Vizyonumuz

ETASİS ekibi olarak, Türkiye’de teknolojinin lider şirketi olmayı ve dünya çapında tanınan bir marka haline gelmeyi hedefliyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz özelleştirilmiş çözümlerimizle işlerini daha da geliştirmelerine yardımcı olmayı ve onlarla uzun süreli bir iş birliği yapmayı amaçlıyoruz. Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman en yenilikçi ve verimli çözümleri sunmak için çalışıyoruz.

Whatsapp
Etasis Müşteri Temsilcisi
Etasis Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?