ETASİS CNC TEZGAHLARI

Etasis, 1990 yılında Elektronik ve Mekanik ürünler imalatı üzerine kurulmuş bir şirkettir. CNC Freze-Torna tezgahların imalatına 2000 yılında başlamıştır.2007 yılında ürünlerinin arasına 5 Eksen ve yatay işleme tezgahlarını da kattı.Tamamen yerli sermayeli bir şirket olarak makine üretimi yanında 4 ve 5 eksen tabla üretmektedir.
VL-610-resim

CNC İşleme Merkezi

CNC İşleme Merkezleri çeşitli iş parçalarının işlenmesi için tasarlanmış tezgahlardır. Bu tezgahlarda da CNC freze tezgahı gibi talaş kaldırma işlemi yapılmaktadır. Ancak bu tezgahlar frezeleme dışında delme, delik büyütme, kılavuz çekme, diş açma vb. işlemlerini de yapar.
Ürünleri Görüntüle
MH-320-resim

CNC Torna

CNC torna tezgâhları, tıpkı konvansiyonel torna tezgâhlarında olduğu gibi genellikle döner iş parçalarının işlenmesinde kullanılır

Ürünleri Görüntüle

ETASİS: Takım Tezgahları

Etasis , 1990 yılında “Elektronik Tartı İmalatı” üzerine kuruldu ve 1994’ten itibaren 4 yıl boyunca “yük hücresi” imalatıyla ilgili AR-GE çalışmalarında bulundu. 1998 yılının ikinci yarısından itibaren straingage tabanlı “yük hücresi” (loadcell) imalatına başladı.

Tüm ürünlerimiz kendi tasarımımız olup, firmamız talepler doğrultusunda özel tartı sistemleri de gerçekleştirmektedir. Standart üretiminde market terazileri, endüstriyel teraziler, basküller, indikatörler, basınç ölçerler ve yük hücreleri (Loadcell) bulunmaktadır.

2000 yılı başında CNC Freze – Torna Tezgahı Yapına başlamış ve başarı elde etmiştir. CNC Tezgahlarında bir Türk markası olarak müşterilerimizin teknik destek ve eğitim isteklerine daha hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz

Bizimle İletişime Geçin!

Formu doldurarak bize sormak istediğiniz her şey hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede size geri dönüş sağlayacağız.

Gönder

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Posta Kodu 26110
Organize Sanayi Bölgesi 10.Cadde No:12
Odunpazarı Eskişehir TÜRKİYE

İş Saatleri

Pazartesi – Cuma 08:00-17:00

Cuma – Cumartesi 12:00-17:00

Telefon

0 222 236 15 53 – 54 – 55 – 56 – 57

E-Posta

etasis@etasis.com.tr